Сексолог, психолог, сексотерапевт Оксана Ізгорева: "Коли болить зуб чи живіт, то сумнівів піти до фахівця не виникає. Втім, коли неспокійно на серці, спрацьовують переконання, які стримують бажання звернутись по допомогу.
Соромно! «Відвідування сексолога, сексолога-психолога чи секс-терапевта - це прояв слабкості. Дорослі люди самостійно вирішують свої проблеми».
Страшно! «Розповідати чужій людині про найпотаємніше небезпечно».
Не зрозуміло! «Що мене там чекає? А якщо мені це не допоможе?» Помічаєте за собою такі думки?
А тепер уявіть, що таке ставлення є помилковим.
У вас є шанс змінити ситуацію на краще, звернувшись до професіонала. Проте, сучасні тенденції штовхають людей до більш швидкого та, як здається на перший погляд, зручного та "ідентичного" замінника кваліфікованого фахівця - штучного інтелекту. Чи дійсно це рішення є стовідсотково правильним? Про це - моя стаття "Штучний інтелект (ШІ) чи консультація з сексологом чи сексотерапевтом? Жива людина або алгоритми?".
Але, у будь-якому випадку, не забуваємо та пам'ятаємо, що своєчасна допомога сексолога, сексолога-психолога та сексотерапевта може врятувати стосунки та покращити якість життя. Я працюю з жінками, чоловіками, парами та ЛГБТ. Проводжу індивідуальні та парні онлайн консультації, групову терапію. В мене немає розподілу по напрямкам "чоловічий сексолог" чи "жіночий сексолог", "сексотерапевт для жінок або чоловіків", так як моя кваліфікація та досвід дозволяють мені якісно та професійно працювати з різними сексуальними дисфункціями, такими як аноргазмія, вагінізм, порушення ерекції (імпотенція) та еякуляції, високе чи низьке лібідо, біль під час статевого акту (сексу), підвищена або знижена статева функція, незадоволеність від інтимного життя та фригідність тощо. Моє завдання - зробити так, щоб ви відчували радість та зодоволення від інтимного (сексуального) життя та міжособистісних стосунків."